betplayers-banner

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

  • ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  • ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  • •    1)ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου(Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    2)ΒΑΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    3)ΒΑΦΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    4)ΓΑΛΩΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    5)ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    6)ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    7)ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    8)ΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευθυμίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    9)ΚΑΨΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    10)ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    11)ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    12)ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    13)ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    14)ΠΑΛΑΣΑΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    15)ΠΑΠΑΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    16)ΠΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    17)ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    18)ΣΤΙΒΑΚΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  του Πλουτάρχου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • •    19)ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Αμφίκλειας)
  • ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  • •    1)ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    2)ΓΑΝΕΛΗ – ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    3)ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    4)ΛΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    5)ΜΑΛΕΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αποστόλου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    6)ΜΑΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Λαζάρου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    7)ΜΕΡΜΙΓΓΗ – ΚΙΣΣΑ ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    8)ΜΠΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    9)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    10)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    11)ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    12)ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    13)ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυχρόνη(Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    14)ΠΟΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    15)ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • •    16)ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας)
  • ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  • •    1)ΑΡΓΥΡΟΚΩΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Λουκά (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    2)ΒΑ΄Ι΄ΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΧΑΙΡΑΣ) του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    3)ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    4)ΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λουκά (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    5)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΟΛΗ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    6)ΖΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωκράτη (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    7)ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    8)ΚΙΠΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    9)ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΙΝΟΣ) του Μάριου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    10) ΜΗΤΣΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    11)ΜΠΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    12)ΜΠΑΤΣΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    13)ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    14)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    15)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας)
  • •    16)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέα
  • ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΒΑΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του Πολυδώρου
  • •    2) ΓΡΙΒΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΒΙΡΝΑ) του Αριστείδη
  • •    3)ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αναστασίου
  • •    4) ΚΟΛΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του Παναγιώτη
  • •    5) ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
  • •    6) ΠΟΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λουκά
  • ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παναγιώτη
  • •    2) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου
  • •    3) ΜΠΕΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΡΕΥΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Παναγιώτη
  • •    4)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
  • •    5) ΤΡΑΓΓΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  • •    6) ΤΣΑΠΡΑΊ΄ΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  του Κωνσταντίνου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του Δημητρίου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΙΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
  • •    1) ΤΡΑΓΓΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Θεοδώρου
  • •    2) ΜΠΑΚΑΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Ηλία
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΕΛΙΟΥ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  • •    2) ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του Λάμπρου
  • •    3) ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
  • •    4)  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Λουκά
  • •    2) ΓΑΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
  • •    3) ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Γιαννούλη
  • •    4) ΦΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γίτσα
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΔΙΟΥ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του Αθανασίου
  • •    2) ΜΙΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Γεωργίου
  • •    3) ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ  του Λουκά
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΡΑΛΟΥ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ  του Δημητρίου
  • •    2) ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Χρήστου
  • •    3) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
  • •    4) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΙΚΩΝ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΩΡΙΕΩΝ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΑΝΤΙΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ευθυμίου
  • •    2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη
  • •    3) ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ταξιάρχη
  • •    4) ΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΔΡΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λουκά
  • •    2) ΠΑΠΑ΄Ι΄ΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΠΟΡΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δήμου
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΒΙΔΑΛΗ ΜΥΡΤΩ του Αλεξάνδρου
  • •    2) ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
  • •    3) ΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ζήση
  • ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΙΘΡΩΝΙΟΥ
  • ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
  • •    1) ΚΟΥΤΣΟΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  • •    2) ΤΖΙΩΡΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
Διαβάστηκε 1443 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 08 Μαΐου 2014 23:49

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.